(Loresho Love Mail x Svētes Greja Fergus)

Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Baltijas čempions, Ogre Winner 2013

Latvijas Veterānu čempions, Valmieras Veteran Winner 2016

Dzimis: 02.10.2006

HD / ED: AA/00, PL/00, acis-  tīrs, pilns zobu komplekts

Genotips BbEE

Apmācība: BH, Test for retrievers (R.Aaltonen, Jārverotsa jārv, Igaunija 18.09.2010); Ukrainas darba diploms Glābšanas darbos uz ūdens

Copy-of-DSCF0361

Bekets ir mūsu pirmais suns, ar viņu sākās visa mūsu suņinieku dzīve. Bekets ir ļoti īpašs suns; tāds ar kuru var sākties lielas lietas un pilnībā mainīties saimnieku dzīves.

Bekets nāk no audzētavas “Laumiņas” (kas tajā laikā tā vel nesaucās), viņa tēvs ir somu suns Loresho Love Mail, māte ir Svētes Greja Fergus (angļu un vietējās, Latvijas  labradoru līnijas).

Lai gan Beketa kontā nav neviena labākā šķirnes pārstāvja titula, viņš daudzas reizes ir saņēmis ļoti augstus novērtējumus izstādēs, arī pie šķirnes speciālistiem; viņš ir vairāku valstu čempions, un lepns trīs metienu tēvs. Arī viņa bērni no visiem trīs metieniem ir startējuši izstādēs,  arī ar ļoti augstiem rezultātiem.

Četru gadu vecumā veiksmīgi nokārtojis medību pārbaudījumus un ieguvis starpautisko medību diplomu. Ir arī Ukrainas darba sertifikāts glābšanas darbos uz ūdens.

Bekets ir galējību suns, nekas viduvējs nav viņa. Ļoti orientēts uz cilvēku un kārs mācīties, bet tajā pat laikā bieži padara savu saimnieku dzīvi ļoti jautru, jo pārāk liela paklausība taču ir garlaicīga!  Apveltīts ar ļoti lielu gribu un spēku, un ļoti mērķtiecīgi cilvēkam centīsies parādīt ko tieši viņš vēlas. Lai arī drīz Beketam būs jau 10, viņš vēljoprojām ir enerģijas un dzīvesprieka pilns un lieliski spēj konkurēt izstāžu ringos.

  Loresho Love Mail Mailiksen Genteleman Strongline’s Eternal Flame
Mailiksen Lumikki
Loresho Get On Chancellor Merry
Watch-Out’s Holly
  Svētes Greja Fergus Stormley Furgus Stormley Hamish With Harrop
Stormley Pippa
Svētes Aira Stanley Stanley Of Lucifers Delight
Ronvest Naura

 Beketa pēcnācēji:

 Eksperti:

J.Verrees (Beļģija), Rīga, Retrīveru spec. izstāde 12.09.2010

(1/1, CQ)

4 years old black, nice type, correct head, level topline, tail set & carried high, in ex. coat condition, well angulated, well moved.

Ing-Marie Hagelin (SWE), Valga, 12.07.2009

(1/1/4, Sert)

G. Size, v. matured, nice masculine expression, well laid shoulders, could be more forechest, g. bone and feet, could be better angulation behind, typical coat and tail, moves well, g. topline.

Elizabeth Rhodin (SWE), Valka, 18.05.2008

(1/1/2, CQ)

Young dog, ex. type & size, beautiful head and expression,Nr. neck, g. angulation, enough chest for age, g. coat quality, strong bone and feet, ex. movement.

Judith Charlton (UK), Rīga, 22.09.2007

(1/2)

Masculine head & expression. G.neck & shoulders. Level topline with g. tailset. Correct otter tail. Correct shape feet. Move soundly.