Mēs esam neliela labradoru-retrīveru audzētava no Rīgas. Mēs esam Latvijas Labradoru-retrīveru kluba biedri un visiem mūsu suņiem un mūsu audzētajiem kucēniem ir Latvijas Kinoloģiskās federācijas un FCI izdoti ciltsraksti.
Šī mājaslapa ir velīta mūsu audzētavai, mūsu kucēniem, mūsu šķirnei, un galvenokārt - mūsu suņiem!
Mūsu mīlestība un aizraušanās ar labradoriem sākās pirms 10 gadiem, kad 2006. gadā mūsu mājās ienāca pirmais labradors Bekets. Un ar viņu mūsu dzīve un ikdienas ritms mainījās.
Labradors - retrīvers ir darba šķirne, kas radīti, lai palīdzētu medniekiem darbā, labradoram ir izteikta vēlme strādāt ciešā kontaktā ar cilvēku. Mums kā audzētājiem ir būtiski mūsu suņu labie novērtējumi izstādēs, un svarīgāk ir nepazaudēt šķirnes labās darba īpašības. Vairākiem no mūsu suņiem ir starptautiskie medību diplomi.
Mēs aktīvi piedalamies izstādēs, un lepojamies ar sasniegto. Priecājamies gan par noslēgtiem čempioniem (gan savu sunu, gan mūsu audzēto), gan arī par augstiem novērtējumiem zem labiem šķirnes ekspertiem.
Visi mūsu suņi pirmām kārtām ir mūsu mīluļi, kas dzīvo mājā kopā ar mums, un mūsu bērni aug ciešā kontaktā ar mūsu suņiem.
Mūsu audzētavā metieni nav ļoti bieži, taču tie ir ar mīlestību gaidīti un aprūpēti. Mēs ceram, ka no mūsu audzētajiem suņiem izaugs lieliski mīluļi, kas iepriecinās savas ģimenes.
Labradors retrīvers ir spēcīgs suns, kam raksturīga laba veselība, vēlme darboties un iepriecināt savu saimnieku. Labradora krūtīs pukst liela, mīlestības pilna sirds, kur nav ne grama agresijas. Un tā ir šķirne, kuru daudzējādā ziņā raksturo vārds "mērenība".
Mums ir svarīgi, lai kucēni, kas dzimst mūsu audzētavā būtu ne tikai lieliski ģimenes mīluļi un vai darba suņi, bet ļoti priecājamies, ja tie var veiksmīgi konkurēt arī Latvijas un Baltijas izstāžu ringos.
Paldies, ka atradāt ceļu uz mūsu mājaslapu, ceru, atradīsiet šeit noderīgu un interesantu informāciju!
Jaunākās Ziņas