0

Daudzi jaunumi

Kad kādu laiku nav bijis laika apciemot mājaslapu, jaunumi iekrājas. (Starp citu, mūs var atrast arī Facebook, un tur mūsu jaunumi parādās biežāk un ātrāk). Pēdējos mēnešos neesam sēdējuši rokas klēpī salikuši, ir jaunumi gan izstāžu, gan darba, gan arī kucēnu sadaļā.

Bet, sāksim ar svarīgāko – 22.aprīlī Perla veiksmīgi nokārtoja retrīveru kvalifikācijas pārbaudes, priecājamies un lepojamies! 23. aprīlī Casino Jackpot Beckett ‘n’ Elf jeb Lego Retrīveru sacensībās tiek pie 1. pakāpes diploma un sava pirmā CACT sertifikāta! Informāciju par sacensībām un vēl bildes var atrast šeit: http://m.la.lv/pasaules-top-miluli-labradori-un-retriveri-…/

16.aprīlī notika Retrīveru pavasra izstāde, ko tiesāja eksperts Henric Fryckstrand no Zviedrijas.

Šajā izstādē visvairāk iepriecināja Mare, kas plašajā mazuļu klasē tika pie augstās 2.vietas un lieliska apraksta.

Pēc izstādes notika 2016.gada TOP suņa apbalvošana, mums par lielu pārsteigumu Bekets kopsummā LLRK konkursā TOP suns ieguva 2016.gada TOP1 veterāna titulu un TOP 4 izstāžu suņa titulu.

Savukārt, 29.04-30.04 Talsu izstādē priecājamies kopā ar Beckettelf Dumbledore jeb Bono saimniekiem par uzvaru junioru klasē abas dienas un 2 JCAC sertifikātiem!

Un 2 nedēļas vēlāk Reto Nacionālajā izstādē 14.05 Beckettelf Dancing With Wolves zem turku eksperta Ozan Belkis uzvar spēcīgo junioru klasi un tiek pie sava pirmā JCAC sertifikāta

Un, jā, mums plānojas arī kucēnu jaunumi, varam pačukstēt, ka romantiskais randiņš ir jau noticis, ja pārojums būs veiksmīgs, tad kucēnu ierašanās datums plānojas būt jūlija vidū, un iespējamās krāsas – melna & šoko. Informācija vēl sekos!

Nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru

You must be logged in to post a comment.